Дневен хороскоп: Бикот со мали проблеми на работа, Овенот ќе ги реализира своите планови

ОВЕН Работа: Ќе успеете да ги реализирате вашите планови. Генерално функционирате без притисок и сте задоволни од околностите на работа. Љубов: Можеби не сте ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу хороскопски знаци во октомври ги очекува желба на напредување, усовршување и подобрување на материјалната состојба. Позитивни шанси се очекуваат за оние ...
| | веќе видена | слични
3 копии

 Љубомората е негативна, токсична емоција. И покрај тоа што многумина ја поврзуваат со љубовта, љубомората е сè освен знак за љубов. Сите кои ја искусиле ...
| | веќе видена | слични

И покрај фактот што се работи за два страствени и импулсивни знаци, компатибилноста на мажот Овен и жената Скорпија е многу висока. Овие два знака постојано се ...
| | веќе видена | слични

Сигурно познавате барем неколку луѓе кои се многу емотивни и кои брзо се навредуваат. Дознајте кои знаци од Зодијакот се најчувствителни, секој на свој начин. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Три хороскопски знаци ќе имаат впечаток дека оваа недела целиот свет се свртел против нив! Во моментов сме во сезоната Вага, која носи многу добри работи, но и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Бикот со мали проблеми на работа, Овенот ќе ги реализира своите планови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: