Меси се здоби со повреда од мечот со Лион

3 копии

Поголем дел од француските медиуми и навивачите на ПСЖ се огорчени на однесувањето на Килијан Мбапе. Откако Мбапе го нарече Нејмар „клошар“ кој никогаш не му ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Аргентинскиот фудбалер, Лионел Меси ги надмина проблемите со повредата и се очекува да биде во тимот на ПСЖ за средбата со Манчестер Сити кој ќе се игра во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лионел Меси ќе биде дел од тимот на Пари Сен Жермен за натпреварот против Манчестер Сити, но се уште не е сигурно дека ќе биде во стартниот состав, изјави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на Пари Сен-Жермен, Маурисио Почетино инсистира дека во неговиот тим соиграчите се и пријатели откако снимките во текот на викендот го покажаа Килијан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на денешниот митинг во општина Центар пред присутните граѓани рече дека сака да создаде нов заеднички ...
сите 299 | | | веќе видена

Единствените капитални проекти кои беа ветени како проекти во програмата во период на реализација беа капитални проекти финансирани со поддршка на Владата, ...
сите 234 | | | веќе видена

За да гласачките ливчиња стигнат од печатницата до Општинските изборни комисии (ОИК), а од таму до Државната изборна комисија (ДИК) биле потрошени 65.000 евра, ...
сите 333 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Охрид од ВМРО-ДПМНЕ, д-р Кирил Пецаков, најави дека доколку тој биде избран за да го води градот, охриѓани сами ќе одлучуваат за ...
сите 150 | | | веќе видена

Портпаролот на Демократската Унија за Интеграција, Бујар Османи на денешната прес-конференција ја искажа проценката на ДУИ за изборната кампања, за текот на ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси се здоби со повреда од мечот со Лион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: