Овој хороскопски знак е компатибилен со сите останати во хороскопот

Велат дека во љубовта нема граници и тоа е вистина, особено за еден од хороскопските знаци кој може да изгради стабилна врска со секоја од другите. Тешко е да ...
| | веќе видена | слични

Вагите се седмиот знак во хороскопот, кој е управуван од Венера. Тие го претставуваат балансот и хармонијата, а се поврзани и со правдата и вистината. Родените ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога станува збор за сексуалните навики, одредени нумеролошки аспекти покажуваат дека личностите кои стојат зад броевите 3, 5 и 8 имаат силно изразен сексуален ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Некои луѓе живеат со убедувањето дека тие секогаш знаат најдобро и не се грижат за туѓите мислења. Тие се чувствуваат посупериорни од останатите и никому не се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новата иднина значи и промена на реалноста во која живееме. Реалноста и голиот живот кој покажува дека имаме власт која е корумпирана, криминална. Власт која ...
сите 561 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 272 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 123 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 325 | | | веќе видена

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 56 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 442 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави дел од лицата за кои, како што претходно соопшти, има информации дека се дел од злосторничката група која давала наредби за тепање, убивање и ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овој хороскопски знак е компатибилен со сите останати во хороскопот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: