Стефан Николиќ – Извршниот директор на CAMMEO ГРУПА Македонија, е добитник на престижната BUSINESS ELITE’S “40 UNDER 40“ награда како еден од 40-те најуспешни менаџери до 40 години во југоисточна европа

Време зa читање: 3 минути Стефан Николиќ како Извршен Директор на Cammeo Група Македонија е добитник на престижната награда „Business Elite’s “40 under 40”, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Меѓународната агенција Бизнис елит (Business Elite Awards), на свеченост во Истанбул, Турција, му го додели значајното „40 андер 40“ признание за бизнис лидер ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Наградата за успешен бизнис лидер на настан организиран од познатата „Business Elite Awards” минатата недела во Истанбул,Турција на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на денешниот митинг во општина Центар пред присутните граѓани рече дека сака да создаде нов заеднички ...
сите 299 | | | веќе видена

Единствените капитални проекти кои беа ветени како проекти во програмата во период на реализација беа капитални проекти финансирани со поддршка на Владата, ...
сите 236 | | | веќе видена

За да гласачките ливчиња стигнат од печатницата до Општинските изборни комисии (ОИК), а од таму до Државната изборна комисија (ДИК) биле потрошени 65.000 евра, ...
сите 333 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Охрид од ВМРО-ДПМНЕ, д-р Кирил Пецаков, најави дека доколку тој биде избран за да го води градот, охриѓани сами ќе одлучуваат за ...
сите 150 | | | веќе видена

Портпаролот на Демократската Унија за Интеграција, Бујар Османи на денешната прес-конференција ја искажа проценката на ДУИ за изборната кампања, за текот на ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стефан Николиќ – Извршниот директор на CAMMEO ГРУПА Македонија, е добитник на престижната BUSINESS ELITE’S “40 UNDER 40“ награда како еден од 40-те најуспешни менаџери до 40 години во југоисточна европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: