Нема демант ниту реакција од Димитров дека тој е автор на нон пејперот со Бугарија

2 копии

Вицепремиерот Никола Димитров два дена молчи откако потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски го обвини дека тој е автор на нон пејперот за решавање ...
| | веќе видена | слични

За македонската влада,официјален е само предлогот кој бил претставен за време на португалското претседателство со ЕУ Содржината на неодамна објавениот ...
| | веќе видена | слични

Многу ми е тешко да го коментирам со сериозно лица, во многу наврати Николоски се покажал дека нафрла повремено вакви лаги, кажа вицепремиерот за европски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во светот би требало да се сменат правилата за патување. Не треба да се бара патен документ за вакцинација против коронавирусот, порачуваат од Светската ...
сите 846 | | | веќе видена

Мојата порака е борба, посебно до прогресивните сили, чуварите на иднината, интеграциската иднина на нашата земја и чуварите на вредностите на едно општество ...
сите 197 | | | веќе видена

Андреја Стојковски, ПРЕСПА Институт во Студио 10 рече дека оставката на Ѓорѓиев од мешовитата комисија ќе влијае на ситуацијата и сомнежот ќе остане дали и во ...
сите 199 | | | веќе видена

„Денес имаше пожар кај старите бараки на Основен Суд Скопје 1 и благодарение на брзата и навремена интервенција на противпожарната бригада, на нашите херои, се ...
сите 75 | | | веќе видена

ДИК се пишмани и само по еден ден ја укина одлуката за важечки да се сметаат и ливчињата на кои нема печат од Избирачкиот одбор. Државната изборна комисија по ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нема демант ниту реакција од Димитров дека тој е автор на нон пејперот со Бугарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: