ДОВЕРЛИВИ И ВЕРНИ: Со овие хороскопски знаци може да имате врска од соништата

Кога ќе решат дека е време да се смират, луѓето почнуваат да бараат некој што е доверлив и одговорен и кој е подготвен самиот да се посвети на сериозна врска. ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Пред вас е поволен период за соработка со странски земји, како и за проширување на деловната мрежа. На поле на љубовта, ве очекуваат страсни и интересни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Велат дека во љубовта нема граници и тоа е вистина, особено за еден од хороскопските знаци кој може да изгради стабилна врска со секоја од другите. Тешко е да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полната Месечина ни доаѓа на 22 септември, во знакот Риби. Ова е особено емотивна полна Месечина која за многу од нас ги буди чувствата, го враќа минатото, а ...
| | веќе видена | слични

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 19 септември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овен Направете напор да се посветите на решавање на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во вечерашното гостување во Тема на денот во Централниот дневник на Сител поранешниот пратеник од ВМРО-ДПМНЕ Илија Димовски вели несомнено е дека ВМРО-ДПМНЕ ќе ...
сите 677 | | | веќе видена

Штрај со глад почнал Блерим Ахмети. Тој е едно од лицата уапсени за протестот во Тетово а моментно е во затворот во Шутка. Според информациите на дел од ...
сите 200 | | | веќе видена

Денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје пристигнаа 44 граѓани од Авганистан, односно од организацијата „Тиркиз моунтејн“ (Тurquoise Мountаin). Овие лица се ...
сите 70 | | | веќе видена

За време на корона пандемијата, а и за целиот негов мандат Венко Филипче покажа само едно, дека и во криминалот, и во одморите и забавите е со Зоран и Вице ...
сите 145 | | | веќе видена

Истрагата за поранешниот генерален секретар на Владата, Драги Рашковски е во завршна фаза, вели шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и ...
сите 258 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 330 | | | веќе видена

Осум ученици и класната се позитивни на коронавирус во основното училиште „Вера Циривири Трена“ во Карпош. Според епидемиолошката процена од утре сите 25 ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДОВЕРЛИВИ И ВЕРНИ: Со овие хороскопски знаци може да имате врска од соништата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: