(ФОТО+18): На атрактивната италијанска водителка хакиран и е компјутерот – Украдени се експлицитни слики!


Дилета Леота е една од најпознатите светски спортски новинарки која го привлекува вниманието каде и да се појави, но нејзината кариера беше ставена под големо ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Цеца задава домашни задачи со својот стајлинг. Ќерката на една од најголемите музички sвезди на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ, не ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ријана на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија.Ријана седи на под, а фустанот го носи без градник.– Јас додека чекам дел од ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачката Андреана Чекиќ вчера доживеа голема трагедија во домот. Имено таа преку заедничка фотографија се присетила на убавите моменти со нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Турската актерка која македонската јавност ја запозна со улогата на Хурем султан во серијата „Сулејман Величествениот“ имаше голема приина за славење. Имено, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката и претприемач, 33-годишната Ријана на својот Инстаграм профил сподели уште една врела и провокативна објава. Таа имено, позираше во најкраткиот ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Бред Пит наводно бил „вљубен“ во починат ата ТВ sвезда Пол а Јејтс, кој а почина пред 21 година од предозирање со дрога, на 41 година. Бред ...
| | веќе видена | слични

Настанот започна истиот ден и на местото на познатиот германски фестивал на пивото. Бурињата со пиво се споија во пабовите во закажаното време на Октоберфест, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За време на коронапандемијата, а и за целиот негов мандат Венко Филипче покажа само едно, дека и во криминалот, и во одморите и забавите е со Зоран и Вице ...
сите 641 | | | веќе видена

Штрај со глад почнал Блерим Ахмети. Тој е едно од лицата уапсени за протестот во Тетово а моментно е во затворот во Шутка. Според информациите на дел од ...
сите 200 | | | веќе видена

Денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје пристигнаа 44 граѓани од Авганистан, односно од организацијата „Тиркиз моунтејн“ (Тurquoise Мountаin). Овие лица се ...
сите 70 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје:Во последните 24 часа се направени 4.015 тестирања, а регистрирани се ...
сите 360 | | | веќе видена

Премиерот Заев купува време, министерот Филипче го чека да одлучи дали ќе ја прифати понудената оставка која министерот ја објави по трагедијата во модуларната ...
сите 709 | | | веќе видена

Осум ученици и класната се позитивни на коронавирус во основното училиште „Вера Циривири Трена“ во Карпош. Според епидемиолошката процена од утре сите 25 ...
сите 291 | | | веќе видена

Истрагата за поранешниот генерален секретар на Владата, Драги Рашковски е во завршна фаза, вели шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и ...
сите 275 | | | веќе видена

18 и 23 годишно лице се најмладите пациенти кои се регистрирани во вчерашната црна ковид статистика на Институт за јавно здравје. 18 годишниот пациент, без ...
сите 387 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО+18): На атрактивната италијанска водителка хакиран и е компјутерот – Украдени се експлицитни слики!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: