ВМРО-ДПМНЕ: Писмото на директорите на ЈЗУ за спас на Венко, е писмо за спас на нивните фотелји


Писмото на директорите на ЈЗУ за спас на Венко, е писмо за спас на нивните директорски фотелји во ситуација кога и Филипче, и Артан, и Заев треба да си дадат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Венко Филипче и Зоран Заев наместо да си дадат оставки тие дефокусираат и апсат луѓе кои што мирно протестираа, одговори портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Венко Филипче и Зоран Заев наместо да си дадат оставки тие дефокусираат и апсат луѓе кои што мирно протестираа. Венко Филипче и Зоран Заев треба да си дадат ...
| | веќе видена | слични
5 копии

На денешната прес конференција портпаролот Димче Арсовски беше запрашан за коментар во врска со оставките на Венко Филипче и Зоран Заев за горењето на ...
| | веќе видена | слични
10 копии

И во криминалот и во одморот се заедно, Венко Филипче и семејството Заеви, Зоран и Вице. Видовме од фотографиите по социјалните медиуми дека за Филипче и Заев ...
| | веќе видена | слични

СДСМ со автогол: Тие признаа дека блиски бизнис ортаци се Вице Заев и Венко Филипче, се истакнува во реакцијата од ВМРО-ДПМНЕ на соопштението на СДСМ во кое ...
| | веќе видена | слични

Браќа по одмори и браќа по криминал.ВМРО-ДПМНЕ не е извор на фотографиите на Вице и Венко од грчките плажи, но е извор на несомнениот заклучок дека се бизнис ...
| | веќе видена | слични

Поддршка за граѓаните кои протестираат за вистината за пожарот во Тетово, СДСМ и ДУИ наместо пендреци по народ да си дадат оставка ВМРО-ДПМНЕ изразува поддршка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според сознанијата со кои располагам, се чини дека фингерајката околу оставката поради морални причини од страна на Министерот Венко Филипче ќе биде неговата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ изразува поддршка за луѓето кои мирно протестираа во Тетово како реакција на отсуството на одговорност кај власта поради запалената модуларна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за Токсикологија ги повика родителите да го прифатат најавениот скрининг на Министерството за здравство со брзи антигенски ...
сите 156 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 207 | | | веќе видена

„Ако водечките политички, а не само политички структури во Северна Македонија, не го сменат нивното однесување во билатералните односи, не можат да го ...
сите 384 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 98 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Писмото на директорите на ЈЗУ за спас на Венко, е писмо за спас на нивните фотелји

Од:
До кого (е-маил):
Порака: