НВАСТИНА?: Филипче тврди дека никогаш не рекол дека вакцините целосно штитат од вирусот!

Министерот за здравство Венко Филипче денеска изјави дека ниту тој, ниту некој друг во светот кажал дека вакцината целосно штити, туку дека штити од сериозна ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии
3 копии
8 копии
2 копии
повеќе

Останато

Што добива, а што губи Северна Македонија со Францускиот предлог кој е основа за тргање на бугарското вето и отварање на пристапните преговори за членство во ...
сите 650 | | | веќе видена

Ченките на НАТО денес ги потпишаа пристапните протоколи за приклучување на Финска и Шведска на воената алијанса. Двете земји ги поднесоа своите апликации во ...
сите 335 | | | веќе видена

Сите четири забелешки на ВМРО-ДПМНЕ се веќе инкорпорирани во предлогот, истакнаа вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ и министерот за ...
сите 213 | | | веќе видена

Американската полиција соопшти дека го уапсила осомничениот по 10 часа потрага. Припадниците на пилицијата го лоцирале и опколиле автомобилот на осомничениот, ...
сите 67 | | | веќе видена

Францускиот предлог за деблокада на македонските интеграции во ЕУ, интегрално преведен на македонски јазик, од вчера е објавен на официјалната веб страница на ...
сите 204 | | | веќе видена

Народски кажано дојдено е нож до коска и не може ова вака понатаму. Затоа мора да излеземе што помасовно и да дадеме поддршка на протестите затоа што ако ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НВАСТИНА?: Филипче тврди дека никогаш не рекол дека вакцините целосно штитат од вирусот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: