Малолетник малтретиран од тројца други малолетници

3 копии

Лекар од Брзата помош во Кавадарци вчера пријавил во полиција дека физички бил нападнат на улицата „Браќа Џунови“ додека вршел интервенција по претходна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид јавно ја осудува хајката којашто се води против градоначалникот Пецаков додека властите молчат за премиерот Ковачевски.Ја информираме ...
сите 421 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден изјави во вторникот дека не исклучува воведување санкции против рускиот претседател Владимир Путин доколку Русија влезе во ...
сите 662 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска во Софија му ја врачи наградата „Достојни Бугари“ на пожарникарот Давид Галабов, како еден од добитниците на признанието, ...
сите 322 | | | веќе видена

Најверојатно утре Кривичниот совет ќе одлучува за притворот на 22-годишниот Јордан Ѓорѓиев, кој ја прегази 24-годишната Викторија на пешачки премин на ...
сите 89 | | | веќе видена

Познатиот актер Жарко Димоски бил случаен сведок на трагичната несреќа која се случи синоќа, во која загина 24-годишна девојка од Радовиш, а нејзиниот дечко ...
сите 78 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски, покрај програмата за неговата официјална посета на Република Бугарија одржа уште ...
сите 439 | | | веќе видена

КОВАЧЕВСКИ НА СРЕДБА СО ДРЖАВНО - ПОЛИТИЧКИОТ ВРВ ВО БУГАРИЈА Македонскиот премиер Димитар Ковачевски по потпишувањето на меморандумите на работните групи во ...
сите 535 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малолетник малтретиран од тројца други малолетници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: