Пожар на крстосница во Скопје, се запали шкафчето на семафорот

11 копии

На 24.08.2021 во 23.30 часот во СВР Скопје, Е.Б.(33) од Скопје пријавил дека, додека се движел пеш по сервисна улица помеѓу ул.„Македонско-косовска бригада“ и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

До овој момент Обвинителството нема нови информации во врска со сообраќајната трагедија, ниту се договоривме да ни го доставуваат сите информации. Ние сме ...
сите 637 | | | веќе видена

Туристичката агенција „Беса транс“-Скопје на својот фејсбук-профил објави дека нивниот автобус кој изгоре во сообраќајната несреќа не шверцувал бензин или ...
сите 344 | | | веќе видена

Васко Пиргов, секретар за безбедност во Перник и еден од сведоците на несреќата, за ТВ21 ја објасни својата верзија за страшната несреќа на македонскиот ...
сите 364 | | | веќе видена

Демонстрациите против владините антиковид мерки прераснаа во насилство во петокот вечерта, а во еден момент полицијата пукаше врз толпата која запали оган и ...
сите 79 | | | веќе видена

Добрите односи со Бугарија и европската перспектива за Република С Македонија се без алтернатива, изјави министерот за надворешни работи Бујар Османи во ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожар на крстосница во Скопје, се запали шкафчето на семафорот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: