Дачиќ: Талибанците три пати беа во Белград, но тоа беше тајна

3 копии

Српскиот претседател Александар Вучиќ, синоќа како гостин на ТВ Хепи, во врска со просечната плата, рече дека, кога дошол на функцијата премиер, Србија делела ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ вечерва во гостување на емисија, објасни како Гугл ги цензурира медиумите во Србија. Тој истакна дека видливоста на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
6 копии

Ричард Гренел, поранешен пратеник на екс претседателот на САД, Доналд Трамп за дијалогот меѓу Белград и Приштина, ја поддржа позицијата на претседателот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Денеска во седиштето на СДСМ, кандидатура за внатрепартиските непосредни избори поднесе Јован Деспотовски, соопштија од СДСМ. Како што се вели во соопштението ...
сите 323 | | | веќе видена

Од Државниот пазарен инспекторат велат дека Законот предвидува, прво, укажување до трговците за отстранување на недостатоците во спроведувањето на Законот. ...
сите 213 | | | веќе видена

Светската здравствена организација соопшти дека затворањето на границите „купува време“ во борбата против новиот вид коронавирус – омикрон.Претставниците на ...
сите 822 | | | веќе видена

Запрашан за коментар во врска со неодамнешната автобуска несреќа во Бугарија, во која трагично загинаа 45 лица, Мицкоски вели:-Овие луѓе коишто се сега во ...
сите 325 | | | веќе видена

Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на загинатите граѓани во автобуската ...
сите 297 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 155 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Македонија доби тешка задача и во баражот за Светското првенство ќе играме со Италија на гостински терен. За баражот сега зборуваше првиот ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дачиќ: Талибанците три пати беа во Белград, но тоа беше тајна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: