Пожарите се разгоруваат и на социјалните мрежи

Дипломатски извор во Париз за приштинска „Газета експрес“ изјави дека кога станува збор за развој на регионалната соработка на Западен Балкан, Франција ја ...
| | веќе видена | слични

Балканската иницијатива „Отворен Балкан“ која има за цел да ја подобри соработката на Западен Балкан, за првпат беше покрената на 10 октомври 2019 година во ...
| | веќе видена | слични
12 копии
4 копии

Албанскиот премиер Еди Рама објави дека во досегашниот тек од годинава, 23.342 новороденчиња добиле бонус за бебе. Преку објава на „Фејсбук“, Рама наведува ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожарите се разгоруваат и на социјалните мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: