БИТКОИНОТ ОДИ НАГОРЕ, ПОРАСНА И ЕТЕРУМОТ - во Србија околу 30 илјади луѓе тргуваат со криптовалути

Биткоинот продолжува да расте. Утрово, неговата вредност достигна 46.167 долари, што е зголемување за околу 2 отсто во последните 24 часа. Втората најпопуларна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
12 копии

Време зa читање: < 1 минутa Криминалците во Италија и Германија се повеќе користат криптовалути, објави царинската управа во Бон. „Употребата на крипто -валути ...
| | веќе видена | слични

Криминалците од Германија и Италија сè повеќе своите трансакции ги извршуваат користејќи криптовалути, соопшти царинската управа во Бон, пренесува Хина. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

„Научниците ни велат дека можеме да направиме сè што можеме додека не дознаеме повеќе за карактеристиките на омикрон. Да се ​​подготвиме за најлошото, ...
сите 615 | | | веќе видена

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 479 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 126 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БИТКОИНОТ ОДИ НАГОРЕ, ПОРАСНА И ЕТЕРУМОТ - во Србија околу 30 илјади луѓе тргуваат со криптовалути

Од:
До кого (е-маил):
Порака: