Приведени двајца гостиварци, пронајден кокаин


7 копии
8 копии

25-годишен скопјанец нападнал контролор на ЈСП и му го зел пос-терминалот за контрола на билети. - На 19.08.2021 во полициска станица Гази Баба полициски ...
| | веќе видена | слични
6 копии
6 копии

Четворица дебрани и исто толку жители од село Голем Папрадник, општина Центар Жупа, синоќа физички се пресметувале пред угостителски објект во Центар Жупа. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 612 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 289 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 122 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 128 | | | веќе видена

За власта, а особено за Заев ова е последната сламка за спасот. И не е незаслужено затоа што народот е против него. Тоа е последица на многу разочарувања и ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведени двајца гостиварци, пронајден кокаин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: