Вечерва во емисијата Жешко Политичко Лето гостин ќе биде Александар Пандов

2 копии

Кој ќе биде Х факторот што ќе пресуди на локалните избори?  Расположението на македонските граѓани за влез во Европската Унија опаѓа, можно ли е решение на ...
| | веќе видена | слични

Се доближуваме ли до колективен имунитет, и дали децата и нивните родители треба да бидат вакцинирани?  Има ли крај на пандемијата, вечерва Жешко Политичко ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија, во врска со распишаните ...
| | веќе видена | слични

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија во врска со новите мерки на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Досега во САД биле тестирани позитивни 1,9 милиони деца на возраст од 5 до 11 години, 8.300 биле хоспитализирани, а една третина од нив починале Независното ...
сите 830 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими членовите на заедничкиот интердисциплинарен комитет на експерти за историски, археолошки и образовни прашања ...
сите 190 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Гевгелија од ВМРО-ДПМНЕ, Андон Сарамандов, им се заблагодари на граѓаните за огромната поддршка којашто прудонесе за убедливата ...
сите 101 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски, во денешното гостување во емисијата „Став“ на локалната ТВ Плус потенцираше дека ...
сите 172 | | | веќе видена

Изгореа бараките на поранешниот суд за прекршоци, а пожарот го зафати и соседниот хотел. Пожарникарите имаа проблем да најдат хидранти за да повлечат вода. ...
сите 71 | | | веќе видена

Анкетите играат важна улога во изборните процеси, па така беше и на овие локални избори. Една работа како да станува пракса која не се поправа. Обично анкетите ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вечерва во емисијата Жешко Политичко Лето гостин ќе биде Александар Пандов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: