Вечерва во емисијата Жешко Политичко Лето гостин ќе биде Артан Груби

2 копии

Кој ќе биде Х факторот што ќе пресуди на локалните избори?  Расположението на македонските граѓани за влез во Европската Унија опаѓа, можно ли е решение на ...
| | веќе видена | слични

Се доближуваме ли до колективен имунитет, и дали децата и нивните родители треба да бидат вакцинирани?  Има ли крај на пандемијата, вечерва Жешко Политичко ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија, во врска со распишаните ...
| | веќе видена | слични

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија во врска со новите мерки на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 458 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 214 | | | веќе видена

Избран е градоначалник од ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг во Могила, Сопиште, Јегуновце, Градско и Петровец, брифираат од опозициската партија. Лидерот Христијан ...
сите 486 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Граѓаните не сакаат кочници и блокади и токму затоа денеска очекувам дека изборот на граѓаните ќе биде најдоброто и ќе го запечатиме токму овој европски пат по ...
сите 79 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по наместа влажни коловози, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот на регионалниот пат 1202 Дебар-Маврово ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вечерва во емисијата Жешко Политичко Лето гостин ќе биде Артан Груби

Од:
До кого (е-маил):
Порака: