Вкупниот промет на Македонска берза е намален за 31 отсто во однос на јуни 2021

Време зa читање: 2 минути Секогаш имајте на ум дека плаќањето со картичките на Комерцијална банка е брзо и безбедно. Меѓутоа, не заборавајте дека не е лошо да ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Акциите на Комерцијална банка се најатрактивни воедно и најтргувани на берзата во месец јули 2021 година, со промет од ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Податоците од платежната статистика на Европската централна банка и Народната банка, кои може да послужат за индиректно согледување ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот Африм Гаши вчера потпиша програма за заедничко дејствување и приклучување во Владата со претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев, кој најави дека ...
сите 605 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, вели дека му дава безрезервна поддршка на неговиот партиски лидер Христијан Мицкоски, за избор за уште еден мандат ...
сите 362 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вкупниот промет на Македонска берза е намален за 31 отсто во однос на јуни 2021

Од:
До кого (е-маил):
Порака: