Мицкоски најави прес во 11 часот


Знаеме дека голема е нервозата кај Христијан Мицкоски и во Белиот дворец, им следи нов пораз на локалните избори, изјави Васев Политичкиот пироман Христијан ...
| | веќе видена | слични

Новата сезона на најгледаната дебатна емисија во Македонија „Само Вистина“ ќе започне на 20 септември со дуел помеѓу премиерот и лидер на владејачката СДСМ, ...
| | веќе видена | слични

Сосема очекувано, во ВМРО-ДПМНЕ непримерниот речник, вулрганостите и примитивизмот на Мицкоски се фрлија да ги бранат. Тоа е нивното ниво, во белиот дворец ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Политичкиот пироман Христијан Мицкоски, како да сака да ги запали и социјалните мрежи, ама со навреди, пцовки и недоличен примитивизам, обвини на денешната ...
| | веќе видена | слични

Во врска со една од многуте преписки на Фејсбук меѓу политичките неистомисленици денеска се огласи Стефан Васев од СДСМ, кој реагираше на ниското ниво на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Со крајно непримерен речник, вулгарности, недолични коментари и псовки, Христијан Мицкоски се скара со неговите поддржувачи и следбеници на Фејсбук рече на ...
| | веќе видена | слични

Од овој графикон јасно се гледа професионалноста и вистинската посветеност на еден медиум да биде vox populi, или ако сакате повеќе watchdog на политичкото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и денеска ќе одржи прес-конференција на која ќе објави нови детали и пораки за, како што велат, злосторничката група на полицајци на Заев и ...
сите 184 | | | веќе видена

Градоначалникот на Аеродром, Тимчо Муцунски денеска попладне и официјално ќе влезе во својата градоначалничка канцеларија и ќе ја преземе својата должност. Тој ...
сите 273 | | | веќе видена

Обединување со граѓаните, со сите демократски и прогресивни групи и поединци, за да продолжи развојот на општините, порача денеска од Битола генералниот ...
сите 194 | | | веќе видена

Во следната година Северна Македонија треба особено да ја подобри интерсекторската координација и да ги зголеми финансиските ресурси за намалување на ...
сите 272 | | | веќе видена

Народот покажа дека сака промени, дека сака светлина, а не мрак, дека избира чесност, а не корупција и расипништво, изјави кандидатот за градоначалник од ...
сите 62 | | | веќе видена

Вечерва, голем број на истакнати членови на Социјалдемократскиот сојуз, како и дел од основачите на СДСМ Куманово Страшко Илиевски, Младен Славковски Маџо и ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски најави прес во 11 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: