Мислел дека е шега-Милионерот на Стопанска банка е Антонио Зврцинов

Универзитетскиот професор Анис Сефиданис на својот Фејсбук профил напиша дека пронашол голема сума на пари на банкомат во Охрид, па сега бара помош од ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Секогаш имајте на ум дека плаќањето со картичките на Комерцијална банка е брзо и безбедно. Меѓутоа, не заборавајте дека не е лошо да ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Шпаркасе Банка Македонија ги известува своите ценети клиенти дека експозитурата на Банката во Гостивар (ул. Илинденска бр.12) од ( ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Од денес започнува наградната игра „ Happy Visa викенд “ за сите клиенти на Шпаркасе Банка Македонија, корисници на дебитни и кредитни картички Visa, кои со ...
| | веќе видена | слични

Од денеска започна исплатата на правата од социјална, детска и цивилна заштита (сите парични прaва) за месец јули 2021 година, информира Министерството за труд ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лицата кои боледуваат од карицном имаат солиден имунолошки одговор на вакцините против Ковид-19, а при тоа немаат повеќе нус појави во однос на општата ...
сите 568 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 68 | | | веќе видена

Пожарникари со едно возило на Бригадата за противпожарна заштита на Град Скопје вечерва интервенирале во кругот на поранешната фабрика за мебел „Треска“, ...
сите 62 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ прашува дали Јавното обвинителство соработува со градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов и директорот на „Водовод“, Душко Весковски, па ...
сите 198 | | | веќе видена

Во организација на Собранието на Република Унгарија, денеска се одржа Десеттиот состанок на претседатели на парламенти на земјите од Југоисточна Европа ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, денеска изјави дека не мисли да го разреши Венко Филипче од функцијата министер за здравство, заради писмото на Хируршкиот колектив во ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мислел дека е шега-Милионерот на Стопанска банка е Антонио Зврцинов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: