Бурен период за Водолијата, Овенот да се чува од повреди


Често се случува да се каеме и жалиме за нешто во себе – без разлика дали се пропуштени можности или поради лоши сексуални искуства. Резултатите од анкетата на ...
| | веќе видена | слични

„Пеперутките во стомакот“ денес се сметаат за класичен симптом на вљубеност и љубов. Меѓутоа, многумина кои се во долги врски се разочарани кога овие пеперутки ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Денес, Овните се под влијание на измешани чувства, а Венера во Девица, па тоа е како да барате расправија со сите околу вас. Сакате да ги задоволите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 На 16 години правевме драми и „бегавме“ од дома кога ќе се скаравме со родителите, но две децении подоцна темелното чистење на домот ни е многу подобра ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот секретар на Алијанса за Албанците и актуелен градоначалник на Гостивар, Арбен Таравари, вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна ...
сите 665 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

Станува збор за 53 годишен пациент кој примил „Фајзер“, случај пријавен во април, и 85 годишник имунизиран со „Астра Зенека“ во септември. Ова засега се само ...
сите 401 | | | веќе видена

Генералниот директор на државните електрани, Васко Ковачевски, вели дека наместо задолжителните минимални 60 отсто, АД ЕСМ одлучиле да испорачуваат 100 отсто ...
сите 302 | | | веќе видена

Роберт Левандовски за прв пат се обрати во јавноста по церемонијата за Златната топка. Пољакот кој на крајот загуби од Лионел Меси, игра навистина фантастично ...
сите 250 | | | веќе видена

Се уште доминантен останува Делта сојот, како кај нас, така и во државите од регионот. Во меѓувреме, надлежните повикуваат на помасовна вакцинација, која ...
сите 603 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бурен период за Водолијата, Овенот да се чува од повреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: