Јас не се плашам од смртта, а не од разрешување, вели Ангелов

Се доближуваме ли до колективен имунитет, и дали децата и нивните родители треба да бидат вакцинирани?  Има ли крај на пандемијата, вечерва Жешко Политичко ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија, во врска со распишаните ...
| | веќе видена | слични

Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија во врска со новите мерки на ...
| | веќе видена | слични

За што ќе протестираат граѓаните на најавениот протест во недела? Каква порака сакаше да прати Александар Пандов на Илинден, облечен како Тодор Александров? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес во билтенот на Министерството за здравство, најмладиот починат од коронавирусот е 30 годишен пациент од Валандово. Пријавени се 12 починати лица: 10 ...
сите 361 | | | веќе видена

Денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје пристигнаа 44 граѓани од Авганистан, односно од организацијата „Тиркиз моунтејн“ (Тurquoise Мountаin). Овие лица се ...
сите 80 | | | веќе видена

Скопјанец ја оставил вратата од домот отклучена, пo што двајца насилници упаднале и го истепале. Насилниците упаднале во домот во скопското село Идризово и ...
сите 164 | | | веќе видена

Хрватскиот епидемиолог од Заводот за јавно здравство, Ива Пем Новосел, гостуваше во ХРТ каде зборуваше за состојбата со коронавирусот. Таа вели дека и ...
сите 174 | | | веќе видена

Членовите на семејства на жртвите во тетовската модуларна болница денеска даваат исказ во тетовското јавно обвинителство. Нема детали, дали меѓу нив има и дел ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јас не се плашам од смртта, а не од разрешување, вели Ангелов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: