(Видео) Стојаноски: Железниците во државата се во вештачка кома, вработените немаат земено плата


11 копии

Железничкиот сообраќај во нашата држава ги живее најлошите години од своето постоење. Не се памети кога железниците во Република Македонија биле во олку лоша ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Концептот „Македонија на сите луѓе“ е концепт кој нуди развој и повисок стандард на граѓаните. Концепт на нови политики, политики кои ќе бидат за секој еден ...
| | веќе видена | слични

На изминатите неколку трибини предложивме неколку крупни економски политики. Со концептот „Македонија за сите луѓе" ќе обезбедиме плати од 750 евра за ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Железниците во секоја земја се двигател на економијата и стопанството, и врши најголем транспорт на стоки и патници. Само во Македонија со власта на Заев ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Официјалните податоци ги демантираат сите лаги на ВМРО-ДПМНЕ кои не можат да се помират со економските успеси на Владата предводена од СДСМ, сметаат во ...
| | веќе видена | слични

МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА НАМЕСТО ДА СЕ ОПОРАВУВА ОД КРИЗАТА, УШТЕ ПОВЕЌЕ ТОНЕ! Заев и СДСМ се обидуваат да прикажат во јавноста дека економијата е стабилна и ...
| | веќе видена | слични

Од економија од власта на Заев можеме да слушнеме само за поскапување и задолжување. Последната одлука за поскапување на горивата која ќе достигне и до 3,5 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 333 | | | веќе видена

Сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврово Ростуше во непосредна близина на Мелнички Мост наспроти хотел „Дебарски Бањи“, за патнички моторни возила се ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Стојаноски: Железниците во државата се во вештачка кома, вработените немаат земено плата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: