Вработен во кино откри измама со пуканки: Плаќате повеќе, а количината е иста


2 копии

Пуканките и напитоците се совршена придружба на секој филм. Меѓутоа, Американецот Џун Лонг сподели видео на социјалната мрежа Тик-ток во кое открива како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англиската комичарка позната под името Лубобанг на почетокот на 2021 година се вселила во својот нов дом, па веднаш започнала да реновира и дојде до интересно ...
| | веќе видена | слични

Инфлуенсерот Тимоти Хол, познат како Тимбо д Реднек (18), загинал додека изведувал опасна акробација со камион. Веста негова смрт ја потврди и неговата мајка ...
| | веќе видена | слични

Тој има само едно објавено видео на Тик Ток поради кое го следат речиси 300 илјади луѓе. Тони до солзи ги насмеа луѓето ширум светот поради својот пресериозен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска граѓаните на Македонија на седмите по ред локални избори ќе гласаат за нови градоначалници (299 кандидати) и општински совети (10.532 кандидати за 577 ...
сите 257 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 395 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 201 | | | веќе видена

„Ако водечките политички, а не само политички структури во Северна Македонија, не го сменат нивното однесување во билатералните односи, не можат да го ...
сите 448 | | | веќе видена

Во Хрватска, сите видови на гориво поскапеа, а дизелот ја проби границата од 11 куни (1 евро е 7,5 куни) и е најскап во последните седум години. Реагираше и ...
сите 72 | | | веќе видена

Изборниот молк како никогаш досега поминува како ден на масовен изборен поткуп. Кандидати за градоначаници, актуелни градоначалници и кандидати, активисти, ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вработен во кино откри измама со пуканки: Плаќате повеќе, а количината е иста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: