Изгаснат пожарот кај СУГС „Димитар Влахов” во Скопје (ВИДЕО)


Населбата Баир, каде што главно живее ромско население, стана дел од листата населени места ви Битолско каде што се врши теренска вакцинација против ковид-19. ...
| | веќе видена | слични

Универзитетскиот професор Анис Сефиданис на својот Фејсбук профил напиша дека пронашол голема сума на пари на банкомат во Охрид, па сега бара помош од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 372 | | | веќе видена

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кичево, д-р Александар Јовановски преку Фејсбук објава им се заблагодари на сите оние кои го дале гласот за него и неговиот ...
сите 244 | | | веќе видена

Резултатот на ВМРО-ДПМНЕ е изненадување и вкупниот распоред на градоначалничките места, смета универзитетскиот професор, Александар Спасеноски во гостувањето ...
сите 86 | | | веќе видена

Сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврово Ростуше во непосредна близина на Мелнички Мост наспроти хотел „Дебарски Бањи“, за патнички моторни возила се ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изгаснат пожарот кај СУГС „Димитар Влахов” во Скопје (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: