НЛБ Банка: Исплата на парична помош од социјална и детска заштита ќе започне на 3- ти август

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ќе ја исплати на 3- ти август ( вторник ). ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Од денес започнува наградната игра „ Happy Visa викенд “ за сите клиенти на Шпаркасе Банка Македонија, корисници на дебитни и кредитни картички Visa, кои со ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Министерството за труд и социјална политика информира дека денеска започна исплатата на правата од социјална, детска и цивилна заштита (сите парични права) за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Корисниците на парични права коишто поседуваат дебитна картичка ќе можат да подигнат готовина на банкоматите на банките, да ги користат средствата за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 2 минути Стопанска банка АД Скопје информира дека на 3. 8. 2021 (вторник) ќе се изврши процесирање на паричните средства за социјална, ...
| | веќе видена | слични

Останато

И по десетина дена од несреќата, знаеме само дека Филипче и Заев не даваат оставка, додека истрагата нема одговор на ниту едно прашање. Оставка на Хасани, ...
сите 272 | | | веќе видена

Холандската министерка за одбрана Анк Бијлевелд најави дека ќе поднесе оставка поради начинот на кој се справила со евакуацијата на бегалците од Авганистан ...
сите 128 | | | веќе видена

Според сознанијата со кои располагам, се чини дека фингерајката околу оставката поради морални причини од страна на Министерот Венко Филипче ќе биде неговата ...
сите 140 | | | веќе видена

Денеска, во просториите на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, министерот Арјанит Хоџа одржа состанок со претстaвници на винарските ...
сите 140 | | | веќе видена

Министерството за економија на Македонија нема потпишано договор/меморандум за соработка за скијачкиот центар Попова Шапка – Брезовица со Косово, ни одговорија ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЛБ Банка: Исплата на парична помош од социјална и детска заштита ќе започне на 3- ти август

Од:
До кого (е-маил):
Порака: