Пониски сметки за граѓаните приклучени на парно


6 копии

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, ова преку статус на Фејсбук го пишува претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Крикна Бислимовски и регулаторна, поскапувањето на дизелот и бензините не било пљачка, тоа било почитување на закон. Каква анти логика, цената на нафтата на ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон,тоа е криминал и непочит” Крикна Бислимовски и регулаторна, ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објави две видеа на кои се гледа како функционери на СДМС и градоначалници делат пакети ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги ги отфрла манипулативните изјави на претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски во однос на формирање на ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) ги отфрла манипулативните изјави на претседателот на ВМРО ДПМЕНЕ ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) ги отфрла „манипулативните изјави“ на претседателот на ВМРО ДПМЕНЕ Христијан Мицкоски во однос на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека власта прави брутална пљачка на народот. -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! Регулаторна комисија на седницата одржана на 3 август ги зголеми цените на нафтата и бензините. Како? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во вечерашното гостување во Тема на денот во Централниот дневник на Сител поранешниот пратеник од ВМРО-ДПМНЕ Илија Димовски вели несомнено е дека ВМРО-ДПМНЕ ќе ...
сите 709 | | | веќе видена

Штрај со глад почнал Блерим Ахмети. Тој е едно од лицата уапсени за протестот во Тетово а моментно е во затворот во Шутка. Според информациите на дел од ...
сите 200 | | | веќе видена

Денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје пристигнаа 44 граѓани од Авганистан, односно од организацијата „Тиркиз моунтејн“ (Тurquoise Мountаin). Овие лица се ...
сите 70 | | | веќе видена

За време на корона пандемијата, а и за целиот негов мандат Венко Филипче покажа само едно, дека и во криминалот, и во одморите и забавите е со Зоран и Вице ...
сите 147 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 330 | | | веќе видена

Осум ученици и класната се позитивни на коронавирус во основното училиште „Вера Циривири Трена“ во Карпош. Според епидемиолошката процена од утре сите 25 ...
сите 291 | | | веќе видена

18 и 23 годишно лице се најмладите пациенти кои се регистрирани во вчерашната црна ковид статистика на Институт за јавно здравје. 18 годишниот пациент, без ...
сите 387 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пониски сметки за граѓаните приклучени на парно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: