Пониски сметки за граѓаните приклучени на парно


6 копии

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, ова преку статус на Фејсбук го пишува претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Крикна Бислимовски и регулаторна, поскапувањето на дизелот и бензините не било пљачка, тоа било почитување на закон. Каква анти логика, цената на нафтата на ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон,тоа е криминал и непочит” Крикна Бислимовски и регулаторна, ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објави две видеа на кои се гледа како функционери на СДМС и градоначалници делат пакети ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги ги отфрла манипулативните изјави на претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски во однос на формирање на ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) ги отфрла манипулативните изјави на претседателот на ВМРО ДПМЕНЕ ...
| | веќе видена | слични

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) ги отфрла „манипулативните изјави“ на претседателот на ВМРО ДПМЕНЕ Христијан Мицкоски во однос на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека власта прави брутална пљачка на народот. -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! Регулаторна комисија на седницата одржана на 3 август ги зголеми цените на нафтата и бензините. Како? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поради застојот до кој дојде на повеќе гласачки места, предизвикан од нефункционирањето на уредите за отчитување на биометриските податоци, гласањето ќе ...
сите 457 | | | веќе видена

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 456 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 214 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христојан Мицкоски по гласањето на избирачко место во ОУ „Димо Хаџи Димов“ во Влае им се заблагодари на сите граѓани кои денеска излегле ...
сите 383 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Граѓаните не сакаат кочници и блокади и токму затоа денеска очекувам дека изборот на граѓаните ќе биде најдоброто и ќе го запечатиме токму овој европски пат по ...
сите 80 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по наместа влажни коловози, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот на регионалниот пат 1202 Дебар-Маврово ...
сите 138 | | | веќе видена

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пониски сметки за граѓаните приклучени на парно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: