Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки во Мексико


2 копии

Финанскиот експерт Хауард Рубин кој беше десна рака на Џорџ Сорос и негов сметководител е обвинет за злоставување на жени во садомазохистички сеанси во ...
| | веќе видена | слични

Американскиот претседател Џо Бајден рече дека гувернерот на Њујорк треба да си поднесе оставка по објавениот извештај од јавниот правобранител во оваа сојузна ...
| | веќе видена | слични
15 копии
3 копии

Американскиот претседател Џо Бајден го повика гувернерот на Њујорк Ендрју Куомо демократ и гувернер со три мандати, да поднесе оставка, откако независна ...
| | веќе видена | слични

Ендрју Куомо сексуално малтретирал 11 жени. Ова е утврдено во извештајот на истрагата за гувернерот на Њујорк од кој Бајден бара оставка... Американскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Досега во САД биле тестирани позитивни 1,9 милиони деца на возраст од 5 до 11 години, 8.300 биле хоспитализирани, а една третина од нив починале Независното ...
сите 829 | | | веќе видена

Мојата порака е борба, посебно до прогресивните сили, чуварите на иднината, интеграциската иднина на нашата земја и чуварите на вредностите на едно општество ...
сите 202 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими членовите на заедничкиот интердисциплинарен комитет на експерти за историски, археолошки и образовни прашања ...
сите 190 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Гевгелија од ВМРО-ДПМНЕ, Андон Сарамандов, им се заблагодари на граѓаните за огромната поддршка којашто прудонесе за убедливата ...
сите 99 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник Максим Димитриевски, денеска сесретна со тренери, играчи и родители од Клуб Куманово Милано 2010 на Градскиот стадион. На ...
сите 172 | | | веќе видена

Анкетите играат важна улога во изборните процеси, па така беше и на овие локални избори. Една работа како да станува пракса која не се поправа. Обично анкетите ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки во Мексико

Од:
До кого (е-маил):
Порака: