Гостиварчанка паднала од балкон и се здобила со тешки повреди

9 копии

Тетовската полиција информираше дека е идентификуван починатиот маж кој беше најден во водите на реката Вардар во близина на селото Радиовце вчера околу 14 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маж починал од срцев удар, откако претходно доживеал сообраќајна несреќа, информира МВР. „На 03.08.2021 во 21:00 часот на магистралниот пат Граничен премин ...
| | веќе видена | слични

 Станува збор за 53 годишник од селото Теново, исто од Општина Брвеница кој се водеше како исчезнат од 28 јуни. – По идентификација од семејството било ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Доцна синоќа, некаде околу во 21 часот на магистралниот пат Граничен премин Блаце -Скопје, Н.Б.(55) од Приштина, управувајќи товарно возило „ман“ со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Товарно возило со косовски регистарски ознаки вчера вечер излетало од патот во близина на Граничниот премин Блаце соопштија од МВР. Возачот на возилото кој бил ...
| | веќе видена | слични

Министерството за внатрешни работи информираше дека постапувајќи по пријава дека во близина на Градска општа болница „8 Септември“ била пронајдена почината ...
| | веќе видена | слични

Полицијата уапсила 36-годишен скопјанец откако започнала истрага по пријава дека во близина на градската општа болница „8 Септември“ почината била пронајдена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Неколкуте барања коишто ги испорача Бугарија, како услов да се тргне ветото и да се ослободи патот на Северна Македонија кон ЕУ, веќе неколку дена ја брануваат ...
сите 91 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во гостување на ТВ Шења, а во врска со избраните кандидати и изборот за поддршка на Данела Арсовска како кандидат за ...
сите 175 | | | веќе видена

Ако до сега некој се сомневаше, еве го Христијан Мицкоски на дело како се обидува на подмолен начин, без трошка совест, да ги злоупотребува чувствата на ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гостиварчанка паднала од балкон и се здобила со тешки повреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: