Близу 3,5 милиони денари донесоа двете нови МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки

3 копии

Две нови, вредни МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки израдуваа двајца редовни играчи на Видеолотарија Касинос Австрија, изминатава недела. Нивната збирна сума изнесува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најпосакуваната добивка на Видеолотарија Касинос Австрија доби уште еден нов сопственик. СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ овој пат ја израдува Крива Паланка, со сума од ...
| | веќе видена | слични

Ристо од Кавадарци и Добре од Прилеп се среќните добитници на четирицикл од наградната игра „Навиваме и добиваме“, која ја спроведе Евротип. И двајцата се ...
| | веќе видена | слични

Останато

И по десетина дена од несреќата, знаеме само дека Филипче и Заев не даваат оставка, додека истрагата нема одговор на ниту едно прашање. Оставка на Хасани, ...
сите 272 | | | веќе видена

Холандската министерка за одбрана Анк Бијлевелд најави дека ќе поднесе оставка поради начинот на кој се справила со евакуацијата на бегалците од Авганистан ...
сите 128 | | | веќе видена

Според сознанијата со кои располагам, се чини дека фингерајката околу оставката поради морални причини од страна на Министерот Венко Филипче ќе биде неговата ...
сите 134 | | | веќе видена

Денеска, во просториите на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, министерот Арјанит Хоџа одржа состанок со претстaвници на винарските ...
сите 140 | | | веќе видена

Вицепремиерот Никола Димитров два дена молчи откако потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски го обвини дека тој е автор на нон пејперот за решавање ...
сите 440 | | | веќе видена

Истражители од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција вчера почнаа со првично разгледување на документација за модуларната ...
сите 305 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Близу 3,5 милиони денари донесоа двете нови МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: