Во Фешн груп намалување до 50%

Од денеска во продавниците на Фешн груп и онлајн започнува сезонското намалување до -50% на ултра стилските парчиња од колекција пролет-лето.Токму ваквите ...
| | веќе видена | слични

Ако постојат две работи без кои нема совршено лето, тоа се макси фустаните и бохо стилот! Секоја летна сезона се враќа бохо стилот, на охромна радост на ...
| | веќе видена | слични

Ова лето преовладува трендот на плетени и мини чанти, но како тоа да не беше доволно, сега сме на прагот на нова модна опсесија: бели чанти. Белите чанти ...
| | веќе видена | слични

 Постои верување дека за добар прв впечаток ви требаат 7 секунди. Секако, на ова влијаат многу фактори, помеѓу кои и облеката која ја носите. За да не се ...
| | веќе видена | слични

Од едноставни фустани и прозрачни ленени парчиња до бели маички и бели фармерки како летно издание на популарната едноставна класика, ова лето искористете ја ...
| | веќе видена | слични

Една од најдобро стилизираните дами од кралските дворови, кралицата Летиција, своите кралски должности во летните месеци често ги извршува во добитни модни ...
| | веќе видена | слични

Летната сезона донесе мноштво ефектни модни парчиња и додатоци поради кои посакавме да се оттргнеме од лежерните комбинации и да го „зачиниме“ својот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 420 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Секторот за внатрешни работи Тетово, до Основното јавно обвинителство Тетово, поднело кривична пријава против А.Х.(65) од тетовска Мала Речица и нејзиниот брат ...
сите 386 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Фешн груп намалување до 50%

Од:
До кого (е-маил):
Порака: