Девојки вдишете длабоко: Марио Касас го покажа извајаното тело во костим за капење, НИКОГАШ не изгледал подобро (ФОТО)

Уште од филмот „Три метри над небото“, Марио Касас важи за еден од најголемите заводници Шпанската филмска и телевизиска sвезда Марио Касас деновиве е на ...
| | веќе видена | слични

Сестрата на пејачката Наташа Беквалац, Кристина, ја вратиле од аеродромот од Цирих, само што слетала, оти на пасошка контрола ѝ рекле дека пасошот ѝ е истечен ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Александра Пријовиќ веќе неколку дена ужива во Црна Гора со своето семејство. Таа неретко на Инстаграм споделува фотографии на Инстаграм со ...
| | веќе видена | слични

И покрај општо прифатеното, но и непишано правило дека трето лице е вишок во врската, ова не важи за Џастин, Клер и Кејти. Триото е тука, всушност – идеална ...
| | веќе видена | слични

По драмата што ја доживеа кога беше депортирана во Белград од аеродромот во Цирих, бидејќи со себе имаше неважечки пасош, Кристина Беквалац сепак пристигна на ...
| | веќе видена | слични

Познатата модна блогерка Зорана Јовановиќ откако вгради силикони, не пропушата прилика а да не ги покаже на социјалните мрежи. Атрактивната блогерка моментално ...
| | веќе видена | слични

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус позираше на балкон, па покажа повеќе од што планираше. Имено таа објави видео на кое позира на балконот, а ветрот ...
| | веќе видена | слични

Најпознатата ријалити sвезда на светот, Ким Кардашијан, никогаш не зборувала за естетските корекции што ги правела во текот на сите овие години, иако нејзината ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лионел Меси ова лето, конечно, донесе голем трофеј за Аргентина освојувајќи ја Копа Америка на „Маракана“ во Рио и во еден од најемотивните моменти тој имаше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Секторот за внатрешни работи Тетово, до Основното јавно обвинителство Тетово, поднело кривична пријава против А.Х.(65) од тетовска Мала Речица и нејзиниот брат ...
сите 386 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојки вдишете длабоко: Марио Касас го покажа извајаното тело во костим за капење, НИКОГАШ не изгледал подобро (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: