Шаповалов: Сите тројца се единствени, ама Роџер…

2 копии
3 копии

Барселона преку мејл го раскина договорот со Бразилецот Матеу Фернандеш, кој пред една година пристигна за 10 милиони евра. 22-годишниот фудбалер имаше договор ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Матеус Фернандеш е разочаран од Барселона, не само што не бил третиран како професионален фудбалер, „каталонците“ не покажале класа ниту кога се разделиле. ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Барселона неодамна го раскина договорот со 23 годишниот бразилски фудбалер Матеус Фернандес. Иако имаше договор до летото 2025 годин, Барселона го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 463 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена

ИНИЦИЈАТИВАТА „ОТВОРЕН БАЛКАН“ ЌЕ ДОНЕСЕ БЕНЕФИТ ЗА ТРИТЕ ЗЕМЈИ Претседателот на Србија Вучиќ додаде дека со ова се докажува дека Србија, Македонија и Албанија ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шаповалов: Сите тројца се единствени, ама Роџер…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: