Блескаа Захави и Геце: ПСВ ја потопи Галатасарај!


Напаѓачот на Фиорентина, Душан Влаховиќ одигра одлична сезона во италијанското првенство и поради тоа е мета на повеќе европски клубови. Засега тој се уште е ...
| | веќе видена | слични

Тимот на Фиорентина имаше убедлива претстава на денешната контролка против Полиспортива Ц4 Фолињо, дуел на кој во центарот на вниманието беше напаѓачот Душан ...
| | веќе видена | слични

Хит на денот во фудбалска Европа е српскиот напаѓач Душан Влаховиќ кој постигна неверојатни седум гола за само едно полувреме во победата на Фиорентина од ...
| | веќе видена | слични

Душан Влаховиќ, напаѓачот на Фиорентина, блесна во неверојатно издание во денешната контролна меѓу Фиорентина и италијанскиот нисколигаш Фолињо. Виолетовите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блескаа Захави и Геце: ПСВ ја потопи Галатасарај!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: