Момче натепа девојка во Куманово


"Жената беше преплашена по запросувањето. Побегнала по скалите, а тој притрча по неа со уште двајца пријатели. Видов се. Беше ужасно", рекол маж кој бил на ...
| | веќе видена | слични

Момчето кое тепаше девојка во Куманово среде бел ден е повикано во полиција. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот со напад врз девојка во ...
| | веќе видена | слични

Интернетот е полн со видео од предлози за бракови на јавни настани кои завршија со бакнеж, како и аплаузи од луѓето кои присуствуваа. Сепак, снимките направени ...
| | веќе видена | слични

По нападот, во друго видео е прикажано како напаѓачот е тепан од друго лице, при што панично бара помош од локалните минувачи. Според информациите, немилиот ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи вчера се појави вознемирувачко видео на кое се гледа како момче тепа девојка во Куманово. На снимката се гледа како тој ја шутира и ја ...
| | веќе видена | слични

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој вчера се споделуваше на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни мерки и активности за расчистување ...
| | веќе видена | слични

Министерството за внатрешни работи вечерва се огласи после инцидентот што се случи во Куманово, кога едно момче нападна девојка, по што доби ќотек од друго ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 463 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена

ИНИЦИЈАТИВАТА „ОТВОРЕН БАЛКАН“ ЌЕ ДОНЕСЕ БЕНЕФИТ ЗА ТРИТЕ ЗЕМЈИ Претседателот на Србија Вучиќ додаде дека со ова се докажува дека Србија, Македонија и Албанија ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче натепа девојка во Куманово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: