Почина родилка во Гинекологија „Чаир“, бебето извадено живо

10 копии
5 копии

17-годишно лице од Скопје е уапсено поради тешка кражба во продавница на подрачјето на скопски Аеродром, соопшти полицијата. Според информации од таму, вчера ...
| | веќе видена | слични
9 копии

На 26.07.2021 во 17.30 часот во СВР Скопје, А.И.(41) од Скопје пријавила дека на Кеј „13 Ноември“ била физички нападната со тврд предмет од едно женско лице на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 463 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена

ИНИЦИЈАТИВАТА „ОТВОРЕН БАЛКАН“ ЌЕ ДОНЕСЕ БЕНЕФИТ ЗА ТРИТЕ ЗЕМЈИ Претседателот на Србија Вучиќ додаде дека со ова се докажува дека Србија, Македонија и Албанија ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почина родилка во Гинекологија „Чаир“, бебето извадено живо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: