Во овие 22 македонски градови нема заразени со коронавирус

2 копии
22 копии

Во последните 24 часа во Србија биле потврдени 227 нови случаи на коронавирусот, а како последица на овој вирус починал еден пациент. Тестирани биле 9.072 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Комисијата за заразни болести по одржаниот утриски состанок одлучила да не предложи воведување на какви било рестриктивни мерки, информираат повеќе медиуми ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

УШТЕ ЕДНА СООБРАЌАЈКА СО СМРТНИ ПОСЛЕДИЦИ СЕ СЛУЧИ ВО СКОПЈЕ Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје изврши увид и презема дејствија за ...
сите 269 | | | веќе видена

Вечерва се одржа седница на Централниот одбор на СДСМ. Поради заштита на здравјето седницата се одржа онлајн, преку дигитална платформа. Членовите на ...
сите 629 | | | веќе видена

Кирил Пецаков, градоначалникот на Охрид свесно ги прекрши законите со тоа што наместо во изолација да го чека резултатот од тестот за коронависрусот, тој ...
сите 183 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг одамна загубил контакт со реалноста и неговите изјави не можат да се сфатат сериозно, изјави денеска шефот на ...
сите 574 | | | веќе видена

Најубавите песни на „Парни ваљак“ вечерва се слушаа на плоштадот Македонија во Скопје. Студеното време не ги спречи љубитлите на безвремеснка песна да се ...
сите 129 | | | веќе видена

Времето во Македонија претпладне со умерена до значителна облачност, освен на запад каде ќе преовладува сончево време. Попладне облачноста ќе се намали. Вдолж ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овие 22 македонски градови нема заразени со коронавирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: