Глушецот што ужива во мирисот на мачешка мочка


Останато

Делегации на македонската и бугарската влада следниот вторник во Софија ќе ја стартуваат агендата за формирањето на работните групи, на кои инсистира Бугарија. ...
сите 838 | | | веќе видена

По произнесување на осомничениот во присуство на неговиот бранител во однос на предлогот на Јавното обвинителство, судија на претходна постапка донесе решение ...
сите 131 | | | веќе видена

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 301 | | | веќе видена

„Ова може да се избегне доколку Вашингтон одговори позитивно на нашите предлози за безбедносни гаранции, за што се надеваме дека следната недела ќе добиеме ...
сите 376 | | | веќе видена

Со денови Христијан Мицкоски ја малтретира јавноста со барање за брзи предвремени избори, заради задоволување на своите лични желби, се вели во партиското ...
сите 299 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Глушецот што ужива во мирисот на мачешка мочка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: