Од утре почнува аплицирањето за бескаматен кредит за трговски радиодифузни друштва


Од утре, 8 јули, од 09:00 часот почнува аплицирањето за бескаматниот кредит од кредитната линија за трговски радиодифузни друштва. Јавниот повик за оваа ...
| | веќе видена | слични
8 копии
14 копии

Од денеска, 15 јули, од 9 часот почнува аплицирањето за бескаматен кредит од кредитната линија ,,Ковид 4”.Јавниот повик за оваа кредитна линија беше објавен на ...
| | веќе видена | слични

Од денес почнува аплицирањето за јавниот повик за бескаматен кредит од кредитната линија „Ковид 4“. Може да аплицирате за оваа бескаматна кредитна линија ако ...
| | веќе видена | слични

Сингапур забележа најсилен економски раст во последните 11 години во вториот квартал од оваа година, компензирајќи го најлошиот економски пад забележан една ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Јасните пораки од турските власти дека имаат проблем да им дозволат на Финска и Шведска да влезат во НАТО, создадоа загриженост и благ шок во Хелсинки и ...
сите 844 | | | веќе видена

Наум Стоилковски портпарол на ВМРО-ДПМНЕ, во своето гостување во „Утрински Брифинг“ зборуваше за најавениот протест на ВМРО-ДПМНЕ кој ќе се одржи на 18 јуни и ...
сите 437 | | | веќе видена

Џафери со својот примитивизам и насилие остава трауми врз вработените кои ги малтретира, потребна е казна веднаш.Односот на Талат Џафери со вработените во ...
сите 256 | | | веќе видена

Во моментов почетната плата на просветните работници е 24 800 денари . Ако на таа сума се додадат 15 % таа би изнесувала околу 28 000 денари , а просечната ...
сите 276 | | | веќе видена

Граѓаните на Северна Кореја добија насоки како да се заштитат од ковид-19 кои би го зачудиле секој стручњак. Им се советува да пијат чај и да го исплакнат ...
сите 213 | | | веќе видена

Вчера во 18:20 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на магистрален пат Кичево – Гостивар, кај с. Колари, се случила сообраќајна несреќа ...
сите 315 | | | веќе видена

Пензионираниот руски полковник направи преседан на руската државна телевизија и критички ја анализираше војната во Украина и ситуацијата во која се наоѓа ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од утре почнува аплицирањето за бескаматен кредит за трговски радиодифузни друштва

Од:
До кого (е-маил):
Порака: