Го копираат сите светски ѕвезди – Едно е јасно на ЕП, се знае за кого навива најпознатиот пеналџија на сите времиња


Најпознатиот пеналџија на сите времиња, денеска очекувано ќе навива за Чешка и победа на својата земја против Данска во третото четвртфинале на Европското ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на Ливерпул, Џордан Хендерсон, вели дека Италија е одлична репрезентација и дека очекува фантастично финале на Европското првенство. Англија има ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Селекторот на италијанската фудбалска репрезентација, Роберто Манчини, ги искажа своите очекувања за финалниот натпревар на ЕВРО 2020 против Англија. – Ние ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Околу милион летачки мравки може да се појават на стадионот „Вембли“ за време на финалето на ЕВРО 2020 меѓу Англија и Италија, објави „Скај њуз“. Според ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии

Дефанзивецот на Италија, Џорџо Кјелини, го сподели своето мислење за играта на напаѓачот Хари Кејн пред финалето на Евро 2020 против Англија. – Ќе биде тешко, ...
| | веќе видена | слични

Хари Кејн се разбуди во вистински момент за Англија, постигнувајќи неколку значајни погодоци во нокаут-фазата од ЕВРО 2020. Асот на Тотенхем ќе биде главна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Италијанската фудбалска репрезентација избори финале на ЕУРО 2020 и ќе во големиот натпревар ќе се сретнат против Англија. Еден од најзаслужните за овој успех ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Граѓаните на утрешното гласање пред да го постават прстот за уредот за отпечаток, прво ќе треба да го дезинфицираат. Исто така, после секое гласање ќе треба да ...
сите 36 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 395 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 201 | | | веќе видена

Во Хрватска, сите видови на гориво поскапеа, а дизелот ја проби границата од 11 куни (1 евро е 7,5 куни) и е најскап во последните седум години. Реагираше и ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го копираат сите светски ѕвезди – Едно е јасно на ЕП, се знае за кого навива најпознатиот пеналџија на сите времиња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: