Охридска Банка известува за промена на локација и работно време на експозитура Гази Баба

Време зa читање: < 1 минутa Охридска Банка АД Скопје ги известува своите ценети клиенти дека експозитурата во Гази Баба на ден 02.07.2021 (петок) ќе работи ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Европската банка за обнова и развој по седумнаесетти пат ја награди Комерцијална банка АД Скопје за „Most Active Issuing Bank in ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Aкциите на Македонски Телеком Скопје беа најатрактивни воедно и најтргувани на берзата во месец јуни 2021 година, со промет од ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Денес, со задоволство, ви ја претставуваме експозитурата на Охридска Банка АД Скопје , со атрактивен дизајн и модерен изглед, на нова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во текот на денот, на 26 ноември, Државниот инспекторат за транспорт соопшти дека пропаднал обидот да се влезе во канцелариите на туристичката компанија „Беса ...
сите 399 | | | веќе видена

Новиот сој на коронавирус „омикрон“ е откриен во Јужна Африка а потоа следат се повеќе информации од оваа земја во кои се тврди дека овој вид предизвикува ...
сите 816 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 68 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 177 | | | веќе видена

Авто мото сојузот на Македонија потсетува дека се уште на сила е забраната за тешки товарни возила на патот Тетово-Попова Шапка, додека за останатите возила ...
сите 112 | | | веќе видена

Откако вчера Жоржињо не ја освои „Златната топка“, еден навивач толку многу се налути што го скрши телевизорот. А на социјалните мрежи се појави и видео од ...
сите 198 | | | веќе видена

По одлуката на Владата во насока на стимулација на интересот за вакцинација за заштита од корона вирусот и за спречување на ширењето на пандемијата, за ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охридска Банка известува за промена на локација и работно време на експозитура Гази Баба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: