Супертрејд: Квалитетот е наш заштитен знак, а не медиумски хајки за бизнис профити

„Супертрејд“ остро реагира и ги отфрла невистините и манипулативните тези, пласирани во прилогот, со наслов „КОД: Мазутот од Супертрејд за РЕК Битола со повеќе ...
| | веќе видена | слични
6 копии
4 копии

Делегација на Стопанската комора предводена од претседателот Бранко Азески продолжувајќи ја теренската активност во пост-ковид периодот вчера ја посети ...
| | веќе видена | слични

ПРЕСПА ФОРУМОТ, МАКЕДОНСКО-РОМАНСКИОТ ЕКОНОМСКИ ФОРУМ И ЕКОНОМСКИОТ ДЕЛ ОД БЕРЛИНСКИОТ ПРОЦЕС, ЈА НАЈАВУВААТ КЛУЧНАТА СРЕДБА СО ВЛАДАТА НАРЕДНИОТ МЕСЕЦ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

КОД, кој се емитува на ТВ Телма објавија за наодите на инспекторите дека, пумпите Гулф на Супертрејд и пумпите на Евроактива имале бензин со помалку октани. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 16 јуни пет цистерни полни со мазут требало да ја поминат царинската управа. Крајна дестинација им бил најголемиот производител на струја во земјава, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска во Радовиш се сретна со граѓаните и со пензионерите, кои ги повика на 31 октомври обединети заедно да ја донесат ...
сите 510 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 272 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 123 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 324 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 442 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави дел од лицата за кои, како што претходно соопшти, има информации дека се дел од злосторничката група која давала наредби за тепање, убивање и ...
сите 53 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник од иницијативата „За наше Куманово“, Максим Димитриевски на денешната прес-конференција кажа дека никогаш не ги делел ...
сите 211 | | | веќе видена

Оле Гунар Солшер е свесен колку тежок пораз доживеа од Ливерпул, но нема намера да го напушти кормилото на Манчестер јунајтед. Англија Лошите игри на Манчестер ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Супертрејд: Квалитетот е наш заштитен знак, а не медиумски хајки за бизнис профити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: