ВМРО-ДПМНЕ: Концептот „Македонија за сите луѓе` значи пораз на криминалот на СДСМ


Концептот „Македонија за сите луѓе" значи пораз на криминалот на СДСМ. 4 години со Македонија управува Заев и луѓето околу него. Тие ги поделија граѓаните на ...
| | веќе видена | слични

Се ближат избори, СДСМ го вклучува мегафонот на лажни ветувања и украдени проекти. Субвенционирањето на студентски оброк како решение во закон е донесено со ...
| | веќе видена | слични

Соопштение до јавноста, реакција на соопштението на СДСМ СДСМ заедно со СДММ студентскиот стандард го доведоа до питачки стап. Се ближат избори, СДСМ го ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Владејачката СДСМ известува за бесплатните оброци за студентите. Соопштението ви го пренесуваме во целост: СДСМ заедно со СДММ создава и спроведува бројни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Субвенционирањето на студентски оброк како решение во закон е донесено со консензус на сите политички партии уште во 2020 година, пред повеќе од една година и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Собранието на Република Македонија попладнево продложи со работата по точки од 43., 39. и од 45. седница. Беше донесен Законот за прогласување на дел од Шар ...
| | веќе видена | слични

Нема ништо од ветувањето на Заев за европска иднина, Македонија се брани во Брисел, а не со коленичење во Софија. Додека претседателот Христијан Мицкоски го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Концептот „Македонија за сите луѓе` значи пораз на криминалот на СДСМ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: