ДАЛИ ОВА Е НОВАТА ЛАРИСА РИКЕЛМЕ: Откриено е која е атрактивната навивачка од натпреварот Англија-Чешка (ФОТО)


Пред неколку дена, за време на натпреварот помеѓу Англија и Чешка, светот го заобиколи фотографија на атрактивна навивачка од улиците во Манчестер! Ретки беа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шефот на Изборниот штаб и генерален секретар на движењето БЕСА, Аријанит Хоџа вели дека партијата останува на ставот дека е потребна соработка со Алијанса за ...
сите 507 | | | веќе видена

Од опозициската ВМРО-ДПМНЕ и денеска обвинуваат за нови сознанија поради кои отворено се сомневаат дека била раководена од министерот Спасовски. Според нив ...
сите 176 | | | веќе видена

 24-годишната Хана, задолжена за оружјето на Алек Болдвин, одлетала во својот дом во Аризона, по фаталната незгода. Таа одбила да зборува за настанот. ...
сите 159 | | | веќе видена

Во следната година Македонија треба особено да ја подобри интерсекторската координација и да ги зголеми финансиските ресурси за намалување на аеро-загадувањето ...
сите 344 | | | веќе видена

Во ковид-статистиката вчера, како и претходните викенд денови, беше забележан пад на бројот на заразени во однос на направени тестирања. Од 1.514 тестирања, ...
сите 382 | | | веќе видена

Во периодот што следува сакаме да придонесеме децата – нашата иднина, да имаат вистински можности за правилен раст и развој. Целта ни е да ги активираме ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДАЛИ ОВА Е НОВАТА ЛАРИСА РИКЕЛМЕ: Откриено е која е атрактивната навивачка од натпреварот Англија-Чешка (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: