Бензема двата гола со Португалија ги постигна во иста минута и секунда


3 копии
2 копии

Карим Бензема ќе има измешани емоции за изминатите 30 дена кои ги доживеа во професионалната кариера, бидејќи се започна со возбуда и враќање во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Унгарскиот селектор, Италијанецот Марко Роси се потсмеваше со ривалите од таканаречената „група на смртта“, Мануел Ноер, Кристијано Роналдо и Килијан Мбапе, ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на репрезентацијата на Унгарија, Марко Роси на својот Инстаграм профил се пошегува со ѕвездите кои беа дел од „групата на смртта“ откако сите го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Унгарскиот селектор Марко Роси се промовираше себеси како еден од селекторите со најкреативни изјави за време на Европското првенство, а неговата селекција ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По ждрепката за Европското првенство, фудбалската јавност очекувано ја прогласи групата Ф за таканаречена „група на смртта“, а групната и осминафиналната фаза ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бензема двата гола со Португалија ги постигна во иста минута и секунда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: