КАДЕ Е И ШТО РАБОТИ ДЕВОЈКАТА КОЈА УПАДНА НА НАЈОБЕЗБЕДУВАНИОТ ТЕРЕН: Денеска е актерка, настапува во филмови и заработува милиони! (ФОТО)


Пред неколку дена на натпреварот помеѓу Белгија и Финска на теренот „упадна“ една преубава девојка, а многумина веднаш ше потсетија на настанот од 2019та ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена, за време на натпреварот помеѓу Англија и Чешка, светот го заобиколи фотографија на атрактивна навивачка од улиците во Манчестер! Ретки беа ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ очекува притисок врз своите гласачи и во вториот круг од локалните избори. Лидерот на партијата Христијан Мицкоски пак денеска во изјава за ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими членовите на заедничкиот интердисциплинарен комитет на експерти за историски, археолошки и образовни прашања ...
сите 190 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден аплицирани се вкупно 7.739 дози вакцини, од кои 748 се аплицирани како прва доза, 1.629 се ревакцинирани, а 5.362 граѓани примиле ...
сите 383 | | | веќе видена

Во последното деноноќие во Србија биле тестирани 26.498 лица за коронавирус, од кои 7.840 биле позитивни, додека, за жал, 63 лица починале. На респиратори 267 ...
сите 380 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Гевгелија од ВМРО-ДПМНЕ, Андон Сарамандов, им се заблагодари на граѓаните за огромната поддршка којашто прудонесе за убедливата ...
сите 99 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник Максим Димитриевски, денеска сесретна со тренери, играчи и родители од Клуб Куманово Милано 2010 на Градскиот стадион. На ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАДЕ Е И ШТО РАБОТИ ДЕВОЈКАТА КОЈА УПАДНА НА НАЈОБЕЗБЕДУВАНИОТ ТЕРЕН: Денеска е актерка, настапува во филмови и заработува милиони! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: