ЕСМ понуди пониска цена на струјата од лани


3 копии

СДСМ повторно манипулира. Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ присуствуваа на седницата на која помина потребата од донесување на скратена постапка на Законот за ДДВ и ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Фатени живи тонат се подоле. СДСМ вчера во општина Ѓорче Петров, внимавајте изгласа измена со проширување на буџетот на општината Ѓорче Петров за 2021 година. ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ не поддржувало и нема да поддржува закони, акти и решенија кои се на штета на Македонија. Насилието кое го прави СДСМ преку општинските совети, кои ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Вчера парламентарното мнозинството предводено од СДСМ донесе важни законски измени кои го подобруваат животот на граѓаните, порача портпаролот на владејачката ...
| | веќе видена | слични

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) донесе одлука, со која сметките за електрична енергија на универзалниот снабдувач ЕВН ХОМЕ ...
| | веќе видена | слични

Вчера парламентарното мнозинството предводено од СДСМ донесе важни законски измени кои го подобруваат животот на граѓаните, истакна на денешната ...
| | веќе видена | слични

Костадин Костадинов, портпарол и пратеник на СДСМ, на денешната прес-конференција го осуди ВМРО-ДПМНЕ дека најголемата опозициска партија одбила да гласа за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев застана во одбрана на ставот од учебниците и спомениците да се избрише зборот бугарски а да остане само фашистички окупатор со изјава која ...
сите 252 | | | веќе видена

ДИМИТРОВ ВЕЛИ ДЕКА НЕ МОЖЕ ДА ИМА НАПРЕДОК КОГА БУГАРИЈА УЦЕНУВА Бугарија го прекршила членот 2 од Договор за добрососедство, изјави денеска Никола Димитров, ...
сите 330 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 68 | | | веќе видена

„СДСМ и ДУИ бегаат од темата за трагедијата со модуларната болница. Се обидуваат да ја игнорираат, да дефокусираат, да блокираат собраниска расправа. За власта ...
сите 389 | | | веќе видена

Европската агенција за лекови очекува од фармацевстаката компанија Фајзер/БиоНТека да достават податоци од педијатриските испитувања за ефектите на вакцината ...
сите 304 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ прашува дали Јавното обвинителство соработува со градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов и директорот на „Водовод“, Душко Весковски, па ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕСМ понуди пониска цена на струјата од лани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: