Супер милионер и милионер Џек пот на видеолотарија, за една недела, кај играчите донесоа добивки вредни над 16 и пол милиони денари

2 копии

Неверојатно плодна беше минатата недела за играчите на Видеолотарија Ка с инос Австрија, со три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки, во збирна вредност од, речиси, пет ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Во текот на изминатите денови двајца играчи на Видеолотарија Касинос Австрија добија вкупно три милиони денари на Милионер Џекпот. – Првата добивка беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во Италија досега со двете дози на вакцина се вакцинирани 60 проценти од граѓаните над 12 годишна возраст, а планот на власта е да постигне 80 проценти ...
сите 392 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Супер милионер и милионер Џек пот на видеолотарија, за една недела, кај играчите донесоа добивки вредни над 16 и пол милиони денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: