Јувентус го подготвува теренот за трансфер на Локатели


3 копии
5 копии

Младиот дански репрезентативец и член на Сампдорија, Микел Дамсгард е едно од најпријатните изненадувања на ова Европско првенство. 21 годишниот фудбалер од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Наполи ќе му понуди нов договор на капитенот на тимот Лоренцо Инсиње по завршувањето на Европското првенство, пренесува „Кориере дело Спорт“. Тековниот договор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 229 | | | веќе видена

Невладината организација Движење за демократија (ДД) одржа денеска симболична акција пред амбасадата на Албанија во Косово против иницијативата „Отворен ...
сите 279 | | | веќе видена

По вестите за огнената стихија која го зафати Кочани вечерва и по повиците за помош од Градоначалникот Илијев, вечерва се огласи и скопскиот градоначалник ...
сите 212 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 309 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус го подготвува теренот за трансфер на Локатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: